Forum serwisu sprzedaj-auto.eu
Skup samochodów wrocław - opinie - Wersja do druku

+- Forum serwisu sprzedaj-auto.eu (http://www.forum.sprzedaj-auto.eu)
+-- Dział: My Category (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: My Forum (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Skup samochodów wrocław - opinie (/showthread.php?tid=948)Skup samochodów wrocław - opinie - Rojsrojs - 04-09-2013 08:34 AM

witam,

poszukuję opinii sprzedających na temat firm które zajmują sie skupem aut we Wrocławiu - mam auto do sprzedania wręcz natychmiast, dziś robiłem rozeznanie w kilku skupach aut ale niestety nie znalazłem jeszcze takiego który by zaporoponował kwotę do zaakceptowania - czy możecie coś polecić?


RE: Skup samochodów wrocław - opinie - Gringo - 04-09-2013 08:47 AM

chyba musisz jeszcze napisać jakie konkretnie masz auto - wydaje mi się, że chyba nie ma jakiegoś skupu aut który dokładnie za każde auto zapłaci najwięcej - choć wiem, że oczywiście w reklamach każdy jeden tak pisze - jedni płacą lepiej za nowe, inni za stare, jeszcze inni za audi a kolejni za mercedesa - moze nie mam racji ale tak mi się wydaje...


RE: Skup samochodów wrocław - opinie - Rojsrojs - 04-12-2013 09:10 PM

Moje auto to Mercedes W211 - chciałbym je sprzedać ostatecznie w ciągu 7 dni...


RE: Skup samochodów wrocław - opinie - Gringo - 04-23-2013 06:55 AM

Każdy skup kupuje większość modeli - wystrzegaj się skupów bez adresu, kupimy każde auto ale nie mamy nawet siedziby, przypadkowych prywatnych handlarzy z karteczek za szybami aut - tu możesz naciąć się na nieucziciwych handlarzy. Szukaj normalnych firm - w Polsce temat skupu aut jest coraz bardziej popularny więc jest już na rynku kilku dużych graczy. Największy w PL jest chyba Autocasch - tu masz linka http://www.skup24aut.pl pozdro!


RE: Skup samochodów wrocław - opinie - BonnyM - 04-23-2013 08:07 PM

firma spora faktycznie ale sprawdził bym też ofertę http://www.master-auto.eu czyli firmy w której dziś sprzedałem Lexusa RX 300 - to się chwali bo nie wszystkie skupy chciały takie w miarę "nietypowe" auto.


RE: Skup samochodów wrocław - opinie - Andrzey77 - 05-05-2013 09:20 PM

Szału nie ma d...py nie urywa ale na tle konkurencji fakt Master Auto ma lepsze ceny, najgorsze skupy te te z karteczek za szybami - strata paliwa. Auto sprzedałem Master Auto, gotówkę wypłacili z miejsca. Plus że w niedziele działają.